شراء عقار في ابتاون الزاهية

شراء عقار في ابتاون الزاهية

# اسم المشروع نوع العقار أدنى سعر إكتمال المشروع
1 شقق زهور 2 درهم 499,000 الربع الثاني 2022
2 شقق ورود 3 درهم 426,000 الربع الثاني 2023
3 شقق ورود 1 درهم 466,000 الربع الثاني 2022
4 ورود 2 درهم 453,000 الربع الثاني 2022
5 زهور 1في أبتاون الزاهية درهم 1,208,000 المشاريع الجاهزة

طلب معاودة الاتصال : شقق زهور 2

أبتاون الزاهية الربع الثاني 2022
شراء عقارات الشارقة القابضة

إبتداءً من:

درهم499,000

شقق زهور 2

زهور 2هو مشروع سكني جديد في الزاهية مكون من استوديوهات وشقق من غرفة وغرفتين من شركة الشارقة القابضة.

طلب معاودة الاتصال : شقق ورود 3

أبتاون الزاهية الربع الثاني 2023
شراء عقارات الشارقة القابضة

إبتداءً من:

درهم426,000

شقق ورود 3

شقق ورود 3 في أب تاون الزاهية هي عبارة عن مجموعة أنيقة تضم استوديوهات وشقق بغرفة نوم واحدة وغرفتين وثلاث غرف نوم. هذه فرصة رائعة للعائلات والمستثمرين للاستمتاع ببيئة صديقة للأسرة بالإضافة إلى تجربة معيشة فريدة من نوعها

طلب معاودة الاتصال : شقق ورود 1

أبتاون الزاهية الربع الثاني 2022
شراء عقارات الشارقة القابضة

إبتداءً من:

درهم466,000

شقق ورود 1

ورود 1 عبارة عن مبنى سكني يتكون من استوديوهات وشقق من غرفة نوم واحدة حديثة في أب تاون الزاهية في الشارقة مع وسائل الراحة متفوقة وموقع مناسب.

طلب معاودة الاتصال : ورود 2

أبتاون الزاهية الربع الثاني 2022
شراء عقارات الشارقة القابضة

إبتداءً من:

درهم453,000

ورود 2

ورود 2 هي مشروع سكني يتكون من استوديوهات وشقق حديثة من غرفة وغرفتين وثلاث غرف نوم في أب تاون الزاهية في الشارقة مع وسائل الراحة المتفوقة والموقع الرائع.

طلب معاودة الاتصال : زهور 1في أبتاون الزاهية

أبتاون الزاهية
الجاهزة
شراء عقارات الشارقة القابضة

إبتداءً من:

درهم1,208,000

زهور 1في أبتاون الزاهية

زهور 1 في أبتاون الزاهية هي مجموعة مختارة من الشقق الفاخرة في الزاهية بالشارقة،شقق من غرفة وغرفتي نوم تقع بالقرب من سيتي سنتر الزاهية وغيرها من الوجهات الرئيسية والطرق الرئيسية في الإمارة. إطلع هنا على كافة معلومات المشروع والمخطط وخطة السداد وقم بتحميل الكتيبات.

شراء عقار في ابتاون الزاهية

Rate this development

Uptown Al Zahia  پروژه جدیدی ست که در قلب شارجه طراحی شده است. در واقع این پروژه، یک محیط خانوادگی و دوستانه را شامل میشود که ساکنان آن می توانند یک تجربه زندگی منحصر به فرد را تجربه کنند.

الزهیا آپ تاون، برای کسانی که سبک زندگی برتر را در شارجه ترجیح می دهند، بسیار مناسب است.

Uptown Al Zahia by Sharjah Holding located in in the Al Zahia development in Sharjah

این مجتمع شگفت انگیز انواع مختلفی از فضاهای عمومی منحصربه فرد و مراکز خرده فروشی دارد و با سیتی سنترالزاهیا از طریق پل عابر پیاده ارتباط مستقیمی دارد. علاوه بر این، محله محبوب الزهیا آپ تاون، پروژه های مسکونی با طراحی های جدیدی را در خود جای داده است. ادامه مطلب را بخوانید تا درباره آپ تاون الزهیا بیشتر بدانید …

مجتمع باورنکردنی آپ تاون الزهیا برای داشتن سبک جدیدیی از زندگی طراحی شده است و شامل بخشهای مختلفی است:

مسکونی

آپ تاون الزهیا، خانه هایی با سبک زندگی منحصر به فردی را در اختیار مردم قرار میدهد. این مجموعه طیف وسیعی از واحدهای مسکونی همراه با امکانات ویژه، برای تأمین نیازهای افراد و خانواده ها را ترتیب داده است.

امکانات مختلفی دارد از جمله:

 • بانک و دستگاه خودپرداز
 • مهدکودک
 • درمانگاه و داروخانه
 • مرکز موسیقی و هنر
 • و…

Woroud 1 at Uptown Al Zahia - Open Spaces

مراکزخرده فروشی

در آپ تاون الزهیا، طیف گسترده ای از فروشگاه ها، از خشکشویی گرفته تا بانک ها و کافه ها، و همچنین سوپرمارکتCarrefour  قرار دارند که با وجود آنها هیچ نگرانی در مورد تامین نیازهای روزمره شما وجود نخواهد داشت.

غذا و نوشیدنی

F&B plaza درست در مرکز منطقه خرده فروشی قرار دارد که سالن های غذاخوری زیادی در آن وجود دارد و در هر زمان از روز که  بخواهید، طیف متنوعی از غذاها و نوشیدنی ها، را برای شما سرو می کنند. آپ تاون الزهیا با داشتن یک چشم انداز زیبا و متفاوت، بالاترین سطح آرامش را برای شما فراهم کند. همچنین سرگرمی های زیادی در آپ تاون الزهیا وجود دارد که می توانید از آنها لذت ببرید.

Zohour 2 at Uptown Al Zahia

منطقه ای امن با حریم خصوصی مطلق!

با توجه به اینکه در آپ تاون الزهیا، هر خانه از طریق کارت مخصوص خود به مکانهای عمومی دسترسی دارد، حریم خصوصی، در این پروژه به خوبی تضمین شده است. بازدید کنندگان همچنین از طریق University City Road به این انجمن دسترسی خواهند داشت.

Zohour-1 at Uptown Al Zahia | Apartments in Al Zahia, Sharjah

ارائه امکانات رفاهی در سطح جهانی

آپ تاون الزهیا برای پاسخگویی به نیازهای هر یک از ساکنان، با امکانات فراوان کلاس جهانی مجهز شده و انواع امکانات رفاهی و لوکس در سطح کلاس جهانی، آپ تاون الزهیا را به یک مقصد برتر برای خانواده ها و جوانان تبدیل کرده است. بنابراین، هر نوع سبکی از زندگی را که می پسنیدید، در آپ تاون الزهیا  وجود دارد و شما میتوانید سبک ایده آل زندگی خود را در بهترین حالت در آپ تاون الزهیا تجربه کنید!

برخی دیگر از امکانات آپ تاون الزهیا عبارتند از:

 • سالن بدن سازی
 • استخر کودکان
 • منطقه بازی کودکان
 • منطقه BBQ
 • رستوران
 • کافه

Zohour 2 at Uptown Al Zahia - Amenities

ارائه شده توسط مجید آل فوتایم

مجید آل فوتایم یکی از معروف ترین سازندگان املاک و مستغلات است که دارای شاهکارهای منحصر به فرد در امارات متحده عربی ست. پروژه های مجید آل فتوایم به عنوان فوق العاده ترین و مطلوب ترین پروژه ها شناخته شده و تحولات شگرفی را در این زمینه به وجود آورده اند. همچنین، این سازنده، نگاه تیزبینانه ای به کیفیت دارد و نیز تحویل به موقع و برنامه های پرداخت آسان، باعث جذابیت بیشتر پروژه های آن میشود. پروژه ی الزاهیا نیز از این قاعده مستثنی نیست!

بنابراین، آپ تاون الزهیا یک پروژه در شارجه است که هر آنچه را برای داشتن یک زندگی عالی و ایده آل مورد نیاز است، را شامل میشود. بسیاری از مردم از آپتاون الزهیا به عنوان خانه ای برای رسیدن به آرامش  استفاده می کنند. چرا این خانه های رویایی برای تو نباشد؟!…

سجل إهتمامك