شراء عقار في مدينة مصدر

شراء عقار في مدينة مصدر

جدول المحتويات

مسدر سیتی یکی از مناطق بسیار پرطرفدار ابوظبی و مقصدی مناسب برای زندگی ، کار ، بازی و لذت بردن می باشد. مسدر سیتی یکی از پایدارترین جوامع جهان است که ساکنان با استفاده از امکانات بی نظیر، سبک منحصر به فردی از زندگی را تجربه می کنند.

Masdar City Master Plan

زندگی پایدار

مسدر سیتی یک جامعه کم کربن است که علاوه بر محله مسکونی ، منطقه آزاد تجاری را نیز دارد که به سرعت در حال رشد خوشه ای با فناوری پاک است. علاوه بر این ، مغازه ها ، رستوران ها و فضاهای سبز عمومی لایه جدیدی از ارزش را به این جامعه شگفت انگیز اضافه می کنند.

این شهر یکی از بزرگترین منطقه های جهان با ساختمان های کم کربن در جهان است. این ساختمانها با استانداردهای پایداری بالا طراحی شده اند. آنها همچنین توسط اداره ی شهرسازی و شهرداری ها Estidama یا سیستم های رتبه بندی ساختمانهای سبز LEED تأیید شده اند. امکانات این منطقه دارای گواهی سیستم رتبه بندی Estidama Pearl Community هستند.

  • ساختمانها نسبت به ساختمانهای قابل مقایسه 40 درصد آب کمتری مصرف می کنند
  • پروژه های ساختمانی از 100 درصد آلومینیوم و فولاد بازیافت شده استفاده می کنند
  • ساختمانها نسبت به ساختمانهای قابل مقایسه 40 درصد انرژی کمتری استفاده می کنند

یک مرکز نوآوری

مسدر سیتی، که قطب پایداری و نوآوری است ، به طور فعال در حال توسعه برنامه هایی را برای پیشبرد پایداری ساختمان ها در سطح شهر ، مشاغل و شکل شهری می باشد.

ابتکارات بلند مدت شامل بهبود عملکرد زیست محیطی ساختمانها ، راه حل های پایدار برای برق ، برنامه های تحرک ، گسترش فضای سبز و ترویج کشاورزی پایدار شهری می باشند.

Madar City Property Development | Innovative City

موقعیت مکانی منحصر به فرد

مسدر سیتی در منطقه بزرگ ابوظبی واقع شده است تا مقصد مناسبی برای تجارت بین المللی باشد. علاوه بر این ، نزدیکی با فرودگاه بین المللی ابوظبی ، مسدر سیتی را برای کسانی که خواهان بالاترین سطح انحصار هستند ، به مکانی بینظیر تبدیل کرده است.

با زندگی در مسدر سیتی ، ساکنان نه تنها به همه مناطق ابوظبی دسترسی مستقیم و سریع خواهند داشت بلکه از نزدیکی با سایر مناطق امارات و فراتر از آن نیز برخوردار خواهند شد. علاوه براین موارد ، معرفی وسایل نقلیه عمومی و شبکه های مترو در آینده باعث افزایش دسترسی مسدر سیتی خواهد شد.

از فعالیتهای بی حد و حصر لذت ببرید

پارک مسدر مساحتی حدود 2500 متر مربع را با زمین بازی کودکان ، تصاویر هنری و دیوار موزیک ارایه می دهد. بازدید کنندگان می توانند تلفن های خود و سایر دستگاه های دیجیتالی را با استفاده از نیمکت های خورشیدی پارک شارژ کنند و با “درخت نور” که از مصالح ساختمانی بازیافت شده ساخته شده است در تعامل باشند. زمین فوتبال و همچنین زمین بسکتبال نیز در جوار پارک مسدر واقع شده است ، در حالی که ساکنان می توانند از یک سالن ورزشی هم در فضای باز لذت ببرند.

در پایان

مسدر سیتی در ابوظبی دارای خانه های متنوعی است که طراحی شده اند تا سبک زندگی شما را برای همیشه تغییر دهند. مسدر سیتی یک جامعه شگفت انگیز است که در آن یک سبک زندگی باورنکردنی در انتظار است!

مدينة مصدر Projects price table

اسم المشروع نوع العقار ادنى سعر تاريخ الانتهاء

الواحة ريزيدنس (2) 

Apartments - المشار�

ذا جيت ريزيدنس

Apartments - المشار�

شقق لا بلازا

Apartments - 2025الربع ا

المهرة ريزيدنس

Apartments 1,291,082 2023الربع ا

مدينة مصدر Projects

المشار�
المشار�
2025 الربع ا
2025 الربع ا

شقق لا بلازا

2023 الربع ا
To top

طلب معاودة الاتصال :