اسم المشروعنوع العقاراسم التطوير أدنى الاسعارتاريخ الانتهاء
عزيزي ريفيرا المرحلة الثانية شقق للبيع في دبي مدينة محمد بن راشد 1,879,000 الربع الاول 2020
عزيزي ريفيرا المرحلة الاولى شقق للبيع في دبي مدينة محمد بن راشد 553,000 الربع الاول 2020
شقق فواد عزيزي شقق للبيع في دبي مـديـنـة دبــي الـطـبـيـة 537,000 الربع الثالث 2020
عزيزي ميراج 1 شقق للبيع في دبي مدينة دبي للاستوديوهات 350,000 الربع الثاني 2021
شقق مونتريل شقق للبيع في دبي الـفـرجـان 450,000 - المشاريع الجاهزة
شقق روي ميديترينيان شقق للبيع في دبي الـفـرجـان 555,110 - المشاريع الجاهزة
شقق عزيزي فيكتوريا شقق للبيع في دبي مدينة محمد بن راشد 461,616 الربع الاول 2021
عزيزي ريفيرا المرحلة 3 شقق للبيع في دبي مدينة محمد بن راشد 553,000 الربع الاول 2020
شقق عـزيـزي فـرهـاد شقق للبيع في دبي مـديـنـة دبــي الـطـبـيـة 600,000 الربع الرابع 2020
عزيزي أورا شقق للبيع في دبي داون تاون جبل علي 516,015 الربع الرابع 2019
شقق عزيزي مينا شراء شقق فندقية في دبي نـخـلـة جـمـيـرا 2,386,366 الربع الاول 2020
كانديس أكاسيا شقق للبيع في دبي الـفـرجـان 960,770 - المشاريع الجاهزة
شقق عزيزي ستار شقق للبيع في دبي الـفـرجـان 470,000 الربع الرابع 2019
عزيزي سامية شقق للبيع في دبي الـفـرجـان 547,754 الربع الثالث 2019
شقق عزيزي بلازا شقق للبيع في دبي الـفـرجـان 1,018,000 الربع الثالث 2019
شقق شايستا عزيزي شقق للبيع في دبي الـفـرجـان 903,792 الربع الرابع 2019
عزيزي علياء شقق للبيع في دبي مـديـنـة دبــي الـطـبـيـة 1,098,607 - المشاريع الجاهزة
فاريشتا عزيزي شقق للبيع في دبي الـفـرجـان 965,000 الربع الثالث 2019
رويال باي شقق للبيع في دبي نـخـلـة جـمـيـرا 1,550,000 - المشاريع الجاهزة

توسعه های عزیزی یکی دیگر از شگفتی های صنعت توسعه املاک امارات متحده عربی بوده است. تحولات عزیزی ، گرچه در سال 1989 برنامه ریزی شده و رویای آن را در سر می پرورانید ، اما از سال 2007 به شکل کامل درآمده و در منطقه فعالانه ایستاده است. از سال 2007 به صورت تخصصی در زمینه ارائه پروژه های بزرگ و گسترده و گسترده و دارای زیرساخت های گسترده و زیرساختی فعالیت کرده است. برخی از پروژه های استاد بسیار مورد تحسین در منطقه در حال حاضر. عزیزی دولوپمنت به وعده تحسین برانگیز و تعهد خود به کمال ارائه کیفیت در کل سرمایه گذاری های خود در امارات مشهور است. تمرکز عمدتاً و تثبیت بخش عظیمی از تلاشهای توسعه خود در تهیه انواع متنوع و تطبیق پذیری شیوه های زندگی راحت و تسهیل شده برای مشتریان خود از طریق هر پروژه و توسعه ای که انجام می دهد ، عزیزی دولوپمنت علامت خود را در سناریوی املاک و مستغلات منطقه با خود جای داده است. تلاشهای بی دریغ بی امان برای دستیابی و دستیابی به سطح نهایی لوکس و آسایش از طریق تحولات استاد بزرگ در مقیاس وسیع ، برنامه ریزی شده. از آنجایی که هدف و مانیفست شکل گیری عزیزی دولوپمنت درست خدمت به مردم بود ، در برابر شعار خود ایستادگی می کند و راحتی مشتریان خود را قرار می دهد و همه چیز را آسان می کند. بنابراین ، آنچه که قابل توجه است این واقعیت است که عزیزی دولوپمنت یکی از معدود شرکت های توسعه و مدیریت املاک در منطقه است که احساسات بسیار خالص ، صادقانه و عاطفی نسبت به آن دارد و آن را به عنوان کارآزمایی کودک آزمایشی آقای میرویس آغاز کرد. عزیزی ، بنیانگذار گروه توسعه عزیزی ، که تنها دیدگاه وی فقط ارائه هر چه راحت و برتر از مشتریان خود است ، ترجمه هر محصول زیرساختی و مهندسی شده به بهترین نتیجه زندگی که ممکن است. به همین دلیل است که پیشرفتهای عزیزی در این ارتفاعات بالا رفته است و به تلاشها و تعهدات بی جان وی و تعهد به تعالی نیز داده شده است.

List of Projects by Azizi Developments | Dubai Off Plan Properties

عزیزی دولوپمنت به عنوان یک نهاد مهم توسعه خاورمیانه در تلاش است نه تنها در عرصه های مسکونی بلکه در زمین های بازی تجاری ، خرده فروشی ، مهمان نوازی و لوکس نیز تلاش کند. بنابراین ، به دلیل این تعهد بی قید و شرط این استاد سازنده است کهعزیزی دولوپمنت برخی از خواص بسیار مرفه و بسیار مورد توجه و با ارزش را برای فروش در دبی از جمله آپارتمان های فروشی در دبی ، ویلا های فروشی در دبی و همچنین تحویل داده است. به عنوان خانه های فروشی در دبی. تمام این خصوصیات استاد در مناطق بسیار خبری و پرطرفدار دبی یعنی مرکز شهر دبی ، جمیرا ، منطقه دبی مارینا ، جاده شیخ زاید و بیزینس بی و غیره واقع شده است. بنابراین ، در زیر شرح برخی از پیشرفت های استاد برتر توسط مائستروس است.

List of Projects by Azizi Developments | Dubai Off Plan Properties

توسعه های محبوب توسط Azizi توسعه ها:

  • میدان:

میدان به زبان عربی به معنی یک زمین بزرگ یا ورزشگاه است و این همان چیزی است که میدان – واقعاً توسعه مسکونی است. میدان یک منطقه مسکونی غول پیکر و جادار است که به دنبال بیشترین املاک برای فروش در دبی است. با این وجود ، پیچیدگی کمی برای توسعه این پروژه ، ماهیت همه جانبه آن است یعنی میردان میزبان برخی از آوانگاردترین رویدادهای ورزشی ، تفریحی و سرگرمی های تفریحی در منطقه است و همچنین محل برگزاری زمین گلف 18 سوراخی است که برای مسابقات قهرمانی اختصاص داده شده است. و مسابقات بزرگ ، بزرگان بزرگی برای اسکان حدود 60،000 بیننده در یک زمان معین فراهم شده اند. غرفه های اسب ، اصطبل ها ، و مسیرهای مسابقه ، صحبت از شام و رستوران های شهر ، تئاترهای IMAX در هر مرحله و موزه مشهور میدان از دیگر اوجهایی است که از عظمت میدان صحبت می کند.

  • پالم جمیرا :

پالم جمیرا ، پدیده ای مشهور جهان ، بزرگترین جزیره دست ساز بشر ناگزیر از تعجب است. این مجمع الجزایر مصنوعی 3گانه که در سواحل خلیج عربی واقع شده است ، که به شکلی حیرت انگیز از یک درخت نخل زیبا طراحی شده است ، نه تنها به دنبال مقصد دبی دبی بلکه یک نماد جهانی است. از زمان راه اندازی آن در سال 2001 ، این توسعه به عنوان یک واسطه برای همه چیز خارق العاده و لوکس در داخل کشور بوده است. پالم جمیرا دارای برخی از شگفت انگیزترین زیر ساخت های خواص برای فروش در دبی است که از تفریحی نهایی مانند احساس با امکاناتی مانند دسترسی مستقیم به ساحل و نزدیکی به برخی دیگر از مکانهای مشهور جهان در شهر مانند Atlantis ، پالم ، Nikki Beach ، Nakheel Harbor برخوردار است.

  • Dubai Healthcare City:

شهر بهداشت و درمان دبی یکی از برجسته ترین تحولات بشردوستانه دبی است. به منظور تسهیل در بهترین امکانات ممکن HealthCare برای ساکنان ، این منطقه اقتصادی ، بهداشت و درمان و استفاده مخلوط ، بهترین امکانات پزشکی منطقه را در آن ایجاد کرده است. با این حال ، توسعه دهندگان دامنه این توسعه بزرگ را فقط محدود نکردند و فراتر رفتند و آن را به عنوان یک مجتمع مسکونی مناسب و همچنین تجاری شکل دادند. تعدادی ساختمان و برج مسکونی مختلف در شهر HealthCare دبی وجود دارد که برخی از بهترین سرمایه گذاری های اسراف در این شهر محسوب می شوند. از بیمارستانهای پیشرفته گرفته تا مراکز HealthCare ، تعداد زیادی داروسازی گرفته تا مراکز تحقیقاتی ، مؤسسات پزشکی گرفته تا مراکز مراقبت و پشتیبانی متفقین ، DHCC (همانطور که مشهور است) ، همه این موارد را پوشش داده است.

  • Al Furjan:

Al Furjan یک توسعه مسکونی در خارج از کشور است که با همه چیز دوستانه خانوادگی و متشکل از بهترین مجموعه ای از امکانات موجود در اطراف خود که به جبل علی نزدیک است ، تسهیل شده است. این منطقه چنان غول پیکر است که به چهار بخش اصلی تقسیم می شود. شمال ، جنوب ، شرق و غرب. الفرجان از هر چهار طرف به وسیله شاخ و برگهای سبز سرسبز و تکه های بزرگ فضای سبز احاطه شده است تا محیطی مناسب ، پایدار و سالم را برای ساکنان فراهم کند تا بتوانند در آن زندگی کنند. واقع در جبل علی ، آل فرجان فضای بسیار جادار و دور از خانه را تضمین می کند. رسیدن به مجاورت ساکنان که آنها می توانند لذت ببرند. بنابراین ، تعداد زیادی آپارتمان و ویلا برای فروش در دبی وجود دارد که در قلب الفرجان دروغ می گویند و می توانند یک زندگی سالم خانوادگی را برای ساکنان فراهم کنند.

List of Projects by Azizi Developments | Dubai Off Plan Properties

پروژه های محبوب توسط Azizi توسعه ها:

  • Fawad Azizi Residential Apartments:

فواد عزیزی واقع در قلب شهر دبی HealthCare City ، توسعه نهایی مسکونی و خرده فروشی است. پروژه ای از توسعه دهندگان مشهور Azizi ، Fawad Azizi هنوز با همان استانداردی که نهاد توسعه در طی سالها موفق به ساخت آن شده است ، زندگی می کند. فواد عزیزی با ساخت استودیوی بی نظیر دست ساز ، آپارتمان های 1خوابه و 2خوابه ، مظهر کامل گرما است که با محیط راحت زندگی سازگار است. تمام آپارتمان های موجود در بلوک مسکونی به خوبی تزئین شده و تزئین شده اند. این آپارتمان ها با تزئینات لبه تکنولوژی و ایجاد لمس کلاسیک به طور همزمان تزئین شده اند ، دارای پنجره های بازتابنده شیشه ضخیم کف و سقف و درهای شیشه ای زیبا برای آنها است. آشپزخانه ها از لحاظ مدیریت فضایی و استراحتگاههای ذخیره سازی از قبل کاملاً مجهز و برنامه ریزی شده اند. تمام آپارتمان های داخل فواد عزیزی از رنگ های گرم استفاده می کنند تا نشانه های آرامش و آرامش در خانه ها پس از یک روز خسته کننده طولانی در محل کار فراهم شود.

إظهار المزيد
عزیزی دولپمنت
٠٠٩٧١٤٥٥٠٨٣٧٦
دردشة على الواتساب واتساب
طلب ردالبريد الإلكتروني
Submit your referrals

اتصل بـ عزیزی دولپمنت

عزیزی دولپمنت
10 + 5 =
error: Content is protected !!