2027

Dubai

Dubai Hills Estate

5/5 - (1 vote)
From
23,210,000 inf 0
Start price from
23,210,000 aed
Price Per Sqft from
3,239 aed
Area from
7166.83 Sqft
Bedrooms
5BR. 6BR.
Developer Projects
28
Views
2.4k
Est. Completion
2027
DLD Permit Number
0513963492

Table of contents

Eden House, Dubai Hills’ta Şık Yaşamı Keşfedin

Eden House, Dubai Hills Estate’in taç mücevheri, lüks ile zarafetin buluştuğu yerdir. Tanınmış Sunrise Valley tarafından geliştirilen bu özel lansman, her biri eşsiz bir yaşam tarzını yansıtacak şekilde tasarlanmış şık dairelerden oluşan bir koleksiyon sunmaktadır. Huzurlu ve güzel peyzajlı bir ortamda yer alan Eden House, sadece bir ev değil, bir sığınak sunmaktadır.

Ana Konum: Dubai Hills Estate’in Kalbi

Dubai Hills Estate’in canlı kalbinde stratejik bir konumda bulunan Eden House, kentsel kolaylık ile doğal huzuru bir araya getirir. Geniş yeşil alanlar ve yemyeşil bitki örtüsüyle çevrili olan sakinler, modern yaşam ile huzurlu bir ortamın mükemmel dengesini yaşarlar. Dubai Hills Mall, Dubai Hills Golf Club ve bisiklet ve yürüyüş parkurlarından oluşan önemli destinasyonlar sadece birkaç adım uzaklıktadır. Ana yollara kolay erişim ile, Downtown Dubai, Dubai Marina ve temel eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmak son derece kolaydır.

Yakınlardaki Olanaklar: Her Şey Elinizin Altında

Eden House, sakinleri zahmetsizce bağlayan ana yollara doğrudan erişim sunar:

  • Downtown Dubai ve Dubai Marina.
  • Yerel alışveriş, eğitim kurumları ve sağlık hizmetleri.
  • Dubai Media City ve Dubai Internet City, hepsi kısa bir sürüş mesafesinde.

Lüks Olanaklar: Yaşam Tarzınızı Yükseltin

Eden House, hayattaki ince detayları takdir edenler için tasarlanmıştır. Yüksek standart yaşam tarzınıza hitap eden çok sayıda olanak sunmaktadır: