SELECT wp_posts.* FROM wp_posts LEFT JOIN wp_postmeta ON (wp_posts.ID = wp_postmeta.post_id AND wp_postmeta.meta_key = 'wpcf-bedroomscat' ) LEFT JOIN wp_postmeta AS mt1 ON ( wp_posts.ID = mt1.post_id ) WHERE 1=1 AND ( wp_postmeta.post_id IS NULL AND ( mt1.meta_key = 'property_agent' AND mt1.meta_value = '151' ) ) AND wp_posts.post_type = 'property' AND ((wp_posts.post_status = 'publish')) AND (wp_posts.post_content='' OR wp_posts.post_content LIKE '%![:en!]%' ESCAPE '!' OR wp_posts.post_content LIKE '%%' OR (wp_posts.post_content NOT LIKE '%![:!]%' ESCAPE '!' AND wp_posts.post_content NOT LIKE '%%')) GROUP BY wp_posts.ID ORDER BY wp_posts.post_date DESC ')
Project NameProperty TypeDevelopment NameMin. PriceCompletion Date
Cayan Cantara Apartments Dubai Hotel Apartments Dubai Dubai Science Park 680,000 Q1 2020

تاریخچه

گروه کیان , یکی از شرکت های ساخت و ساز پیشرو در صنعت املاک و مستغلات در خاورمیانه است . این شرکت از زمان تأسیس خود در سال 2004 تا کنون توسط آقای احمد م. الهاتی اداره می شود . نمونه کارهای برجسته و ساختمان های مرتفع و بلند ساخته شده توسط گروه کیان شامل : مجتمع های مسکونی ، پروژه های مهمانپذیری و هتلداری ، سالن های اجتماعات چند منظوره و همچنین برج ها و مراکز تجاری می باشد . همچنین گفته می شود که این شرکت سازنده ی املاک و مستغلات ، ساخت برج کیان کانتارا ، که یک آپارتمان مسکونی با کیفیت بالا و هتل می باشد را برعهده داشته است . سیاست مدیریتی گروه کیان ، ایجاد فضای مناسب برای رشد ، ایجاد انگیزه در نیروی انسانی ، نمایندگی برتر و اقتدار برای ایجاد توانایی تصمیم گیری در این حوزه متمرکز است . مأموریت این گروه در واقع شناسایی ، برنامه ریزی ، توسعه ، تحویل و مدیریت پروژه های املاک و مستغلات برای سهامداران ، سرمایه گذاران و تاجران است .

پروژه های معروف ساخته شده توسط گروه کیان

گروه کیان در دبی تعدادی پروژه دارد .که در اینجا فقط چند پروژه برای معرفی به شما ، ارائه شده است .

  • کیان کانتارا

کیان کانتارا ، مجموعه ای از هتل آپارتمان های لوکس و اقامتگاه های مجلل با موقعیت تجاری است که با نام برند تجاری مشهور ( روتانا ) در شهر بی همتای دبی ، طراحی و اجرا شده است . این برج ، ارائه عالی ترین آپارتمان در منطقه پارک علم دبی را با امکانات کاملاً مجهز و مبله ، همراه با خدمات برتر را با بهترین شرایط تضمین می کند . از جمله سرویس های لا کارته (la carte) ارائه شده توسط این پروژه ، می توان به نظافت و خدمات منزل ، نگهبانی ، نگهداری از کودک ، طراحی داخلی شیک ، خشکشویی , مهندسی و تعمیر و نگهداری اشاره کرد .

کیان کانتارا ، در قالب مجموعه ای از استودیو و واحدهای 1 ، 2 و 3 خوابه , عرضه می شود که با دقت مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی شده اند . این آپارتمان های ممتاز ، از امکانات ویژه ای از جمله : استخرهایی با سقف شیشه ای برای نظاره ی آسمان ، باغ های سرسبز و تراس پشت بام از دیگر امکانات رفاهی شگفت انگیز برخوردار می باشند . این خانه ها علاوه بر این که دسترسی مستقیمی به خیابان ” ام سقیم” دارند با مرکز خرید امارات نیز فقط چند دقیقه فاصله دارند .

Show more
گروه کیان
+97142493583
Chat on WhatsApp WhatsApp
Callback RequestEmail
Submit your referrals

Contact گروه کیان

گروه کیان
10 + 5 =
error: Content is protected !!